Onze school

 VBS Nieuwland” is gelegen in het centrum van het Limburgse kleine stadje Borgloon. Onze school telt momenteel 303 leerlingen. Via deze website willen wij de kinderen en hun ouders kennis laten maken met de wereld van het internet. Wij wensen hier ook informatie te verschaffen aan de leerlingen en hun ouders over het dagelijkse leven in de school, zoals wij dat ook doen met onze maandelijkse nieuwsbrief. Je vindt op onze site ook heel wat foto’s over de activiteiten van de leerlingen. Er is ook een kalender waar alle speciale activiteiten en vakantiedagen aangeduid worden, links naar interessante websites, en nog heel wat meer.

Voor vragen over of suggesties voor deze website kan u altijd contact met ons opnemen. Groeten van het schoolteam en … veel surfplezier !!!

 

Omdat de vriendschap van elke dag de motor is

van het samen leren en leven.

 Van harte welkom in onze school!